Privatumo politika

Sveiki atvykę į "Atradau.lt" Privatumo politikos puslapį. Mūsų paslaugos suteikia įvairias galimybes, tokiomis kaip informacijos paieška ir dalinimasis ja su kitais, naujo turinio kūrimas, bei jūsų paslaugų ir produktų rinkodaros skatinimas per įmonės iškėlimą arba reklaminių skelbimų paskelbimą.

Mes labai vertiname jūsų privatumą ir norime, kad naudodamiesi mūsų paslaugomis jaustumėtės saugūs ir informuoti apie tai, kokia informacija renkama, kaip ji naudojama ir kaip galite kontroliuoti savo asmeninę informaciją.


 Informacija, kurią mums pateikiate:

Norėdami naudotis mūsų paslaugomis, jums reikės susikurti "Atradau.lt" paskyrą. Registracijos metu mes prašysime jūsų pateikti šią asmeninę informaciją: vardą, el. pašto adresą ir telefono numerį. Ši informacija padeda mums jums suteikti tinkamus paslaugų pritaikymus ir reaguoti į jūsų poreikius.

Kaip naudojame surinktą informaciją:

Surinktą asmeninę informaciją mes neplatinsime viešai, nenaudosime rinkodaros tikslais ir neparduosime tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai tai būtina susisiekti su jumis ar vykdyti kitus susijusius užsakymus. Be to, šią informaciją naudosime, kad galėtume jums teikti pritaikytą turinį, tokią kaip pasiūlymus ir skelbimus, kurie yra aktualūs jūsų poreikiams.

Taikymas:

Ši Privatumo politika taikoma jūsų pateiktoms paslaugų užsakymams, problemų sprendimui, susijusių su prekių pristatymu ar teikimu. Tačiau ji negalioja paslaugoms, kurios turi savo privatumo politiką, atskirą nuo šios, ir šioje politikoje neapimamoms paslaugoms, kurias siūlo kitos įmonės ar asmenys.

Privatumo politikos ribojimai:

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už kitų įmonių ar asmenų siūlomas paslaugas, produktus ar informaciją, kurie gali būti rodomi mūsų paieškos rezultatuose arba kitur. Ši Privatumo politika neapima šios informacijos naudojimo kitoms įmonėms reklamuoti savo produktus ar pasiūlyti savo paslaugas.

Mes nuolat siekiame gerinti savo Privatumo politiką, todėl kartais ji gali keistis. Mes rekomenduojame jums reguliariai peržiūrėti šią politiką, kad būtumėte informuoti apie jų atnaujinimus. Jei turite klausimų ar pageidavimų dėl privatumo politikos, prašome susisiekti su mumis per el. paštą arba kitus mums pateikimus kontaktinius duomenis.


Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 09 26

Ačiū, kad naudojatės "Atradau.lt" paslaugomis!