Alexx servisas (Motociklų remontas)

Bokšto g. 2, Radviliškis, Radviliškio r. sav., LT-82129, Lietuva

Motociklų, keturračių, motorolerių, sniego motociklų, vandens motociklų, pakabinamų valčių variklių remontas, diagnostika ir priežiūra

Alexx servisas (Motociklų remontas)

Bokšto g. 2, Radviliškis, Radviliškio r. sav., LT-82129 , Lietuva

Telefonas
Tinklalapis
El. paštas
info@motocikluremontas.lt
Įm. kodas
1251068

Aprašymas

ALEXX SERVISAS - Jūsų Patikimas Motociklų Remonto Partneris.
Jei jūsų transporto priemonė patiria techninius gedimus arba reikia reguliaraus techninio aptarnavimo, ALEXX SERVISAS yra čia, kad jums padėtų.

Mūsų įsipareigojimas - tai suteikti jums aukščiausio lygio paslaugas ir užtikrinti, kad jūsų transporto priemonė visada būtų paruošta kelionei. Mus renkasi klientai ne tik dėl mūsų profesionalaus požiūrio, bet ir dėl greito ir efektyvaus darbo.

Kas daro mūsų servisą ypač patraukliu?

1. Atsakingas Darbas: Mūsų meistrai atlieka kiekvieną darbą atsakingai ir su didžiausiu rūpesčiu, kad jūsų transporto priemonė būtų visiškai veikianti.
2. Įsipareigojimas: Esame įsipareigoję suteikti jums aukščiausio lygio aptarnavimą ir paslaugas. Jūsų patogumas mums labai svarbus.
3. Moderni Įranga: Variklių diagnostikai turime modernią įrangą, kuri leidžia greitai nustatyti gedimus ir jų priežastis.
4. Mobilumas: Jeigu jums reikia, galime atvykti pas jus atlikti motociklo variklio diagnostiką.
5. Greitis: Mūsų tikslas - jums kuo greičiau grąžinti jūsų transporto priemonę. Jei susidūrėte su variklio gedimu ar kitais techniniais defektais, skambinkite mums nurodytu telefonu, ir mes sutarsime, kaip greičiausiai galime jums padėti.

Mes ne tik teikiame reguliarų techninį aptarnavimą jūsų transporto priemonei, bet ir specializuojamės motociklų variklių remonte, siekdami užtikrinti jų saugumą ir patikimumą.

Pats geriausias laikas remontuoti jūsų transporto priemonę yra nuo rudens iki ankstyvo pavasario, nes tuo metu dažniausiai nėra didelių eilių ir skubėjimo, todėl galime užtikrinti pigesnį, greitą ir kokybišką aptarnavimą.

ALEXX SERVISAS - tai jūsų patikimas motociklų remonto partneris. Pasitikėkite mumis, ir mes padėsime jums mėgautis neribotu laisvės jausmu savo motociklu, keturračiu ar motoroleriu. Skambinkite mums šiandien ir užtikrinkite savo transporto priemonės gerovę!

Motociklo variklio remontas

Tai išsamus ir profesionalus procesas, kurio metu mūsų patyrę meistrai atlieka griežtą variklio diagnostiką, suranda ir šalina gedimus bei atstato jūsų motociklą į puikią veikimo būseną.

Keturračių variklių remontas

Atliekame kruopštų variklio tikrinimą, išsiaiškinant bet kokius gedimus, kad jūsų keturratis būtų pasiruoštas naujiems iššūkiams gamtoje.

Motorolerio variklio remontas

Mes įsipareigojame suteikti jums patikimas paslaugas, kurios užtikrins patogumą ir leis jums saugiai mėgautis miesto gyvenimu važiuojant savo transporto priemone.

Pakabinamų valčių variklių remontas

Remontuojame patikimai ir suteikiame garantiją jūsų vandens transporto priemonės varikliui, todėl jūsų nuotykiai vandenyje visada bus be rūpesčių.

Motociklų variklių diagnostika

Mes greitai nustatome problemiškas variklio vietas ir būsimų gedimų priežastis, užtikrindami, kad jūsų motociklas veiktų puikiai.

Motociklų karbiuratorių remontas

Tinkamai sureguliuotas karbiuratorius taupo degalų sąnaudas - mūsų meistrai atlieka šį svarbų darbą ir užtikrina, kad jūsų motociklas veiktų sklandžiai ir ekonomiškai.

Motociklo pakabos remontas

Pakaba yra kritiškai svarbi jūsų saugumui kelionės metu, todėl mūsų tikslas - garantuoti pasitikėjimą, kad jūsų motociklas būtų visiškai paruoštas saugiam važiavimui kelyje.

Motociklo dalių paruošimas dažymui

Kruopščiai išrenkame motociklo dalis, kad jas paruošti dažymui. Po to surenkame jas atgal, užtikrindami, kad jūsų motociklas atrodys nepriekaištingai ir tobulai.

Piešimas aerografu ant motociklo

Mūsų menininkai ir aerografijos specialistai yra pasirengę įgyvendinti jūsų idėjas ir kurti įspūdingus dizainus ant jūsų motociklo paviršiaus.

Sniego motociklų remontas

Mūsų specialistai yra suinteresuoti užtikrinti jūsų sniego motociklo saugumą ir patikimumą, kad galėtumėte mėgautis žiemos nuotykiais be rūpesčių.

Vandens motociklų remontas

Mūsų komanda stengiasi užtikrinti jūsų vandens motociklo saugumą ir patikimumą, kad galėtumėte mėgautis vandens pramogomis be jokių problemų.

Pakabinamų valčių variklių remontas

Mūsų komanda siekia užtikrinti saugumą ir patikimumą, kad jūs galėtumėte mėgautis laiko praleidimu ant vandens su visišku pasitikėjimu.

Atradau panašią veiklą